Madryt FS

MATERIAL – skora naturalna, skora ekologiczna. tkaniny

STELAŻ – do produkcji stelaża dobrano materiał o odpowiedniej trwałości i wytrzymałości. Kilkuletnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwoliło nam na wyeliminowanie rozwiązań technicznych, które mogły by zawieść. W większości użyto tarcicy liściastej (bukowej) jedynie w miejscach, gdzie występują płaszczyzny (boki podłokietnika, plecy) zastosowano solidną płytę wiórową oraz płytę pilśniową. W dbałości o konfort klienta na siedzisku zastosowaliśmy sprężynę falistą.

PIANKA – jest to mieszanka wysokoelastyczna odporna na odkształcenia, dobrana tak aby zachować równowagę między konfortem użytkowania a trwałością.

NICI – nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Do szycia pokrowców używamy nici o grubości 10, większość producentów stosuje 40 są to nici cienkie i mało wytrzymałe. Gruba nić wzbogaca meble dodając im uroku oraz mamy pewność trwałości pokrowca.

  • Fotel MADRYT FS

WYMIARY szerokosc – 79cm glebokosc – 84cm wysokosc – 79cm

Fotel moze byc wyposazony w pojemnik na posciel.

Cena:

 

Materiał/ Skóra Cena w zł
Skóra Madras , Hermes  1370
Skóra Antique  połysk 1540
Skóra Toledo , Mondial 1540
Skóra Sauvage , Venice , Natur  1660
Eko Skóra 700-870
Tkaniny 700-870