RATY

Oblicz ratę

Jak kupić na raty...

Jak kupić na raty:

krok pierwszy - kontakt ze sprzedawcą  Skontaktuj się ze sprzedawcą

Skontaktuj się ze sprzedawcą i poinformuj go o tym, że chcesz kupić na eRATY z Santander Consumer Bankiem. Sprzedawca prześle na Twój adres e-mail link do strony z e-wnioskiem o kredyt z symulatorem rat.

 

krok drugi - oblicz ratę Oblicz wysokość raty

W symulatorze rat wybierz najkorzystniejszy dla Ciebie okres kredytowania i ewentualną wpłatę własną1. Jeśli akceptujesz przedstawione Ci warunki finansowe kredytu, wypełnij formularz e-wniosku i prześlij go do Santander Consumer Banku.

1Dokonanie wpłaty własnej następuje na zasadach uzgodnionych ze Sprzedawcą, np. poprzez wpłatę na jego rachunek bankowy – o szczegóły pytaj Sprzedawcę.

 

krok trzeci - kontakt z konsultantem  Czekaj na kontakt konsultanta

Na podany w czasie zakupu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie przyjęcia przez Sprzedawcę do realizacji Twojego zamówienia. Następnie zadzwoni do Ciebie konsultant Santander Consumer Banku i poprosi Cię o podanie dodatkowych danych – przygotuj dowód osobisty.
Podczas rozmowy telefonicznej konsultant przekaże Ci decyzję kredytową oraz informację o niezbędnych do otrzymania kredytu dokumentach.

 

krok czwarty - podpisz umowę  Podpisz umowę kredytu

W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej w ciągu 24 godzin (w dni wolne od pracy następnego dnia roboczego) Santander Consumer Bank wyśle do Ciebie kurierem dwa egzemplarze umowy kredytu wraz z formularzem informacyjnym.
Przy dostarczeniu przesyłki kurier poprosi Cię o okazanie dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu (np. prawo jazdy, legitymacja ubezpieczeniowa lub emeryta/rencisty). Z otrzymaną dokumentacją postępuj zgodnie ze wskazaniami opisanymi w załączonym do niej liście – podpisz umowę, dołącz wymagane dokumenty, włóż do koperty i przekaż kurierowi.
Zapoznaj się z ważnymi dokumentami

 

krok piąty - dostawa towaru  Dostawa towaru

Po otrzymaniu przez Santander Consumer Bank podpisanej umowy kredytu i pozytywnej weryfikacji dokumentów, powiadomimy Sprzedawcę o możliwości realizacji zamówienia. Sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostawy zakupionego towaru.

 

 

OBLICZ ERATY

Oblicz ratę