Madryt FS

no images were found

MATERIAŁ – skóra naturalna

STELAŻ – do produkcji stelaża dobrano materiał o odpowiedniej trwałości i wytrzymałości. Kilkuletnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwoliło nam na wyeliminowanie rozwiązań technicznych, które mogły by zawieść. W większości użyto tarcicy liściastej (bukowej) jedynie w miejscach, gdzie występują płaszczyzny (boki podłokietnika, plecy) zastosowano solidną płytę wiórową oraz płytę pilśniową. W dbałości o konfort klienta na siedzisku zastosowaliśmy sprężynę falistą.

PIANKA – jest to mieszanka wysokoelastyczna odporna na odkształcenia, dobrana tak aby zachować równowagę między konfortem użytkowania a trwałością.

NICI – nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Do szycia pokrowców używamy nici o grubości 10, większość producentów stosuje 40 są to nici cienkie i mało wytrzymałe. Gruba nić wzbogaca meble dodając im uroku oraz mamy pewność trwałości pokrowca.

  • Fotel MADRYT FS

WYMIARY szerokosc – 79cm glebokosc – 84cm wysokosc – 79cm

FOTEL  MADRYT  CENA W PLN
Skóra Madras , Hermes  2190   / fotel z szufladą 2380 /
Skóra Antique, Mdr  połysk, Toledo , Mondial 2440    / fotel z szufladą 2630 / 
Skóra  Massif , Granada, Venice , Natur  2760    / fotel z szufladą 2950 / 
   
   
   

 

no images were found