Toffi

 

Bardzo wygodne meble z serii “Toffi”

 

 

    • MATERIAŁ – skóra naturalna , tkaniny , tkaniny łatwo czyszczące . Meble są dostępne w różnych tkaninach , ale tylko w skórach naturalnych “MDR Madras” widocznych w galerii kolorów poniżej .
    • STELAŻ – do produkcji stelaża dobrano materiał o odpowiedniej trwałości i wytrzymałości.  Producent posiada wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej które pozwoliło na wyeliminowanie rozwiązań technicznych, które mogły by zawieść. Do produkcji stelaży użyto solidnego drewna . Jedynie na płaszczyzny (boki podłokietnika, plecy) zastosowano solidną płytę wiórową oraz płytę pilśniową. W dbałości o komfort klienta na siedzisku zastosowano sprężyny.
    • PIANKA – bardzo wysokiej jakości pianka wysoko elastyczna odbojna, odporna na odkształcenia, dobrana tak aby zachować równowagę między komfortem użytkowania a trwałością.
    • NICI – nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie.Gruba nić wzbogaca meble dodając im uroku oraz mamy pewność trwałości pokrowca.

Wymiary Toffi : głębokość – 89cm , wysokość – 93cm

 

Cennik  Toffi 

  Toffi – Skóra Naturalna MDR Madras    CENA W PLN
Sofa 3os “Toffi” 216cm     4310
Sofa 2os “Toffi “171cm     3800
Fotel ” Toffi”     2800

 

Galeria