RODO

RODO
Szanowni Państwo!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

 

W związku z tym informujemy, że mając na uwadze literę prawa, do świadczenia usług na rzecz Państwa niezbędne jest uzyskanie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zawarcie umowy powierzania przetwarzania danych osobowych. Zapewniamy, że dane przetwarzane będą jedynie w stopniu niezbędnym. Między innymi w celu realizacji zleceń, procesach rozliczeniowych oraz prowadzenia ewentualnych reklamacji u operatorów logistycznych.

 

Administratorem danych osobowych jest Firma Handlowo Usługowa Tymoteuesz Noga , Stary Waliszów 55, 57-500 Bystrzyca Kłodzka NIP 881-138-75-34. Adres do korespondencji: FHU T Noga Stary Waliszów 55, 57-500 Bystrzyca Kłodzka . Złożenie zamówienia w naszej  firmie jest zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu złożenia zamówienia ,wysyłki oraz innych czynności związanych z realizacją zamówienia. Wyrażenie zgody jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji usług. Zgoda w każdej chwili może być cofnięta.

 

Państwa dane są bezpieczne, a zgodę na ich przetwarzanie można wycofać w każdej chwili . Od dnia 25.05.2018 instnieje możliwość skontaktowania się z inspektorem ochrony danych osobowych na eurosofa.bystrzyca@gmail.com